Pobyt v přírodě

Vážení rodiče, vzhledem k událostem letošního jara jsme Švp zrušili. Nicméně máme již připravené nové termíny a moc se těšíme, že vyjedeme. Bližší informace na společné schůzce 1.9.2020 a mailem.

VÝPRAVA NA HOTEL BÁRA-BENECKO 19.-23.10.2020, 7.-11.6.2021

• odjíždíme od MŠ u Stromu v 8:30 hod.
  • návrat bude v pátek v odpoledních hodinách
  • na místě bude připraven program pro děti, stravování pětkrát denně, pitný režim, karneval…..atd.
  • bližší info u paní učitelky Lenky v první třídě
  • přibližná cena 3500,- Kč

EXKURZE DO KRKONOŠ-OLYMPIONICI STOPUJÍ KRAKONOŠE

18.3.-22.3.2019

Den první:

Jsme na místě. Cesta byla bez problémů. Nikdo nezvracel. Všechny děti snědly svačiny a teď si jdou před obědem hrát do herničky. Sněhu je dost a zima.

Den druhý:

Dnes byl náročný den. Děti splnily výzvu, bobovaly, přetahovaly se lanem a házely na cíl. K obědu bylo vepřo-knedlo-zelo, k večeři rajská. Stále jíme a nejlepší jsou snídaně. Máme švédské stoly, šunka, sýr, marmeláda, kuličky, jogurty a jiné. Děti krásně baští. Moc Vás zdravíme!!

Den třetí:

Dnes byl dlouhý výlet za pokladem Krakonoše. Cesta byla náročná, ale děti se radovaly. K obědu byl řízek, to mlaskaly. Odpoledne bobování a stavěly jsme sněhuláky. Máme krásné počasí.

Den čtvrtý:

Dnes jsem po snídani oslavovaly svátek Radečka. Pak děti bobovaly a před obědem jsme šly na dlouhou procházku. Odpoledne jdeme ven, aby si děti užily hodně sluníčka, sněhu a čerstvého vzduchu. Podvečer nás čeká diskotéka v maskách.

Den pátý:

Tento den byl také slunečný a nás čekalo rozdávání diplomů a hodnocení aktivit na ŠVP. Děti se opravdu těšily na ceny a dárky. Protože jsem nestihla dát všechny fotografie na web, tak pod tímto dnem naleznete již všechny zbylé fotečky.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ SE OPRAVDU POVEDLA. BYLO VELICE NÁROČNÉ DĚTI PŘEVLÉKAT, UDRŽET V SUCHU A HLAVNĚ RŮZNĚ KOMBINOVAT, PROTOŽE NE VŠECHNY DĚTI BYLY VYBAVENÉ NA SNÍH! PŘESTO TO BYL KRÁSNÝ TÝDEN PLNÝ RADOSTI A SMÍCHU!! DOUFÁME, ŽE VŠEM ZŮSTANE V SRDÍČKU! KOLEKTIV Z HOR