Pobyt v přírodě

VÝLET DO KRKONOŠ OD 17.6.-21.6.2024

www.hotelbarabenecko.cz

Předpokládaný čas příjezdu: 21.6.2023 v 15:00 hodin k MŠ U stromu

Kontakty:         e-mail: omluvy3@msovcihajek.cz, reditelka@msovcihajek.cz

Lenka Riegerová tel. 604663580

Bc. Hana Baštová tel. 603 163 083

Rodiče, nevolejte na mobilní telefony, v případě nutnosti Vás budeme kontaktovat my! Použijte jen v případě neodkladné záležitosti!

  1. DEN

Na hotel Bára jsme dorazili okolo půl 12. Cesta byla bez problémů i s pauzou na svačinku. K obědu nás čekaly špagety a ke svačince byl meloun. Po odpoledním klidu jsme se těšili, že hned vyrazíme do lesa. Bohužel přišel takový déšť, tak jsme se pustili do vyrábění, stříhání a barvení skřítků. Nakonec sluníčko vykouklo, tak jsme rychle vyběhli užívat teplo. Děti si ve skupinkách postavily krásné domečky v lese pro skřítky. Moc se snažily a opravdu je to bavilo. Před večeří jsme ještě dodělali naše papírové skřítky a povyprávěli jsme si o nich příběhy. K večeři byl obalovaný květák a všechny děti baštily, až měly boule za ušima. Teď už spinkají….Dobrou noc.

2.DEN

Noc z pondělí na úterý proběhla naprosto v klidu. Dokonce jsme museli posouvat snídani, některé děti spaly dlouho a nechtělo se jim ani vstávat. Po vydatné snídani jsme měli pro děti připravený program od KRNAPU-VLCI. Děti to moc bavilo. Před obědem si ještě pohrály na hřišti. K obědu jsme měli maso na smetaně s knedlíkem a všechny děti báječně baštily. Odpoledne nás čekala procházka na Rovinku a zpět lesem, kde jsme hledali dřevěná zvířátka. Den jsme zakončili dobrou večeří a KRKONOŠSKÝMI POHÁDKAMI. Děti se těšily na fotbal, ale nikdo se nedočkal, po sprchování spaly během chvilinky. Nemohou se dočkat na zítra, budeme opékat buřtíky a užívat lesů…. Dobrou noc.