Pobyt v přírodě

VÝLET DO KRKONOŠ OD 17.6.-21.6.2024

www.hotelbarabenecko.cz

Milí rodiče, sice je to ještě za dlouho, ale je potřeba zjistit zájem o školu v přírodě. Termín máme již zamluvený a bude od 17.6.2024-21.6.2024.

Ubytovaní budeme s plnou penzí v hotelu Bára-Benecko. Odjezd bude v pondělí ráno a návrat bude v odpoledních hodinách v pátek, abyste si nemuseli brát dovolenou.

Zahajujeme tedy obědem v pondělí a končíme obědem v pátek. Doprava je autobusem. Zdravotník a program je v ceně, zařizujeme sami. Tím ušetříme, že nemusíme platit animátory.

Téma ještě připravujeme, včas Vám bude oznámeno. Čeká nás mimo jiné túra na rozhlednu Žalý, procházka na rozcestí Rovinka, opékání buřtů, soutěže, hry na hřišti i v lese… A vše zakončíme maškarním bálem.

Cena za tento pobyt s dopravou je 5000,-Kč. Z toho se  hradí také dětem drobné občerstvení, diplomy, upomínkové předměty a jiné.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA O ŠKOLE V PŘÍRODĚ BUDE 18.4.2024 V 17.00 HOD. VE TŘETÍ TŘÍDĚ

PROSÍM ZAPISUJTE SE ZDE:

S pozdravem,

kolektiv MŠ ZA ŠKOLU V PŘÍRODĚ:-)