Pobyt v přírodě

VÝLET DO KRKONOŠ OD 19.6.-23.6.2023

Milí rodiče, udělala jsem malou změnu. Nechci, aby všechny fotky byly přístupné. Budu tedy dávat také fotky do naší zaheslované sekce, abychom nemuseli vše hned mazat, ale Vy jste se mohli k fotečkám vracet delší dobu. Hanka Baštová 

Den první, 19.6.23:

Milí rodiče,

jsme na místě. Cesta byla dlouhá, ale děti byly fantastické. Po příjezdu si děti hrály na hřišti. Pak byl výborný oběd-vývar z kuřecího masa a boloňské špagety. Pak nás čekala „vybalovačka,“ ale to děti s dopomocí zvládly dobře, ačkoliv někdy to byla „bojovka“ hlavně pro paní učitelky :-).

Odpoledne děti čekala procházka na nedaleké hřiště, kde pro ně byly připravené hry a hlavně vyprávění pohádky “ O třech prasátkách.“ Děti pak stavěly domečky v týmech, které jsme Vám nafotili. U hotelu si ještě pohrály na hřišti, večeře a teď právě čteme pohádky na dobrou noc.

Den druhý, 20.6.23:

Dnešní den byl opravdu plný zážitků. Po snídani jsme vyrazili na delší procházku, kde děti čekalo překvapení. Všechny děti si pochutnaly na nanukách a také všichni s chutí snědly jablíčko ke svačince. Cesta zpět děti bavila, hledaly zvířátka ze dřeva. Po obědě byl odpočinek, děti se neustále chodily ptát, kdy půjdeme plavat. Děti si vodu užily úplně náramně a já (Hanka) také. Abychom ten den krásně uzavřeli, opékali jsme si buřtíky. Děti byly opět nadšené a hlavně z toho, že mohly opékat úplně sami.

Den třetí, 21.6.23:

Dnes byl opět krásný den plný sluníčka a také bylo parádní teplo, ačkoliv brzy ráno nás probudil liják. Děti posnídaly výborné palačinky, zabalily si do batůžku svačinku a pití a vyrazily směr rozhledna Žalý.  Cesta byla prima a děti jsou opravdu turisti. Všechny děti šlapaly s dobrou náladou a těšily se, že u rozhledy bude nanuk nebo limča. Cesta zpět také utíkala, nemohly se dočkat slíbeného řízku. Nevěřili byste, kolikrát si s chutí běžely dětičky přidat…

Po odpoledním klidu se zase s radostí koupaly, hrály hry, užívaly si herní prvky a hlavně barvily trička. A protože ještě ani po večeři nevypadaly na spánek, ještě chvilku hrály fotbal a byly venku na zahradě. Byl to zase krásný den a hlavně plný zážitků.

Den čtvrtý, 22.6.23:

Dnes jsme se opět probudili do slunného rána a také do pěkného teploučka. Na děti čekal zase program od rána. Po snídani, aby si děti lámaly hlavičky, dostaly  pracovní list královny a musely hledat rozdíly. Pak vyšláply na pohádkovou stezku plnou otázek a kvízů z pohádek. Po výborném obědě odpočívaly a nemohly se dočkat odpolední diskotéky a karnevalu. Karneval byl s barevnými efekty a také s mlhou, prostě pravá diskotéka. Zakončení bylo venku s bublifukem, to byla náramná legrace. Po večeři nás čekalo balení, sprchování a poslední čtení pohádek, uspávání a také veliké těšení už domů na Vás……

Byl to prima týden plný zážitků, dojmů, legrace….